Чілдрен Кінофест: свято дитячого кіно нині стартувало у Франківську

Травень 25, 2018, 13:31 | (0) | область
d51fd27da5bac2376f5cafbbb1a6371ce34bb74d

Щодня сеанс починають ведучі – учні франківської дитячої кіно школи "MovieX" Анна-Марія Грохола та Тимур Якубович. Усім глядачам видають бюлетені, у яких вони ставлять оцінку стрічці.

Щодо формату, то у програмі і повнометражні, і короткометражні фільми. У кіно демонструють стрічки виробництва Англії, Швеції, України, Угорщини, Німеччини, Словаччини, Франції, а також включили "Острів скарбів" (УРСР, 1988 рік).

Подія є всеукраїнською, у Франківську проходить утретє. "Люм’єр" надав для заходу "Агатовий зал" на 74 місця. Всі квитки є безкоштовними, але попередньо їх треба було бронювати на сайті події.

Як повідомила КУРСу, волонтерка, координаторка заходу Наталія Петренко, всі квитки безкоштовні і майже всі заброньовані. Половина білетів була передбачена для громадських організацій. До прикладу, товариства "Родина Кольпінга", у якому перебувають діти-переселенці й діти воїнів АТО. Також зареєструвалися представники ГО "Світанок-ІФ", яка працює з дітками-аутистами. Інша половина була у вільному доступі для всіх.

Захід триватиме до 3 червня, щодня показуватимуть по одній стрічці.

Джерело: kurs.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>