Чому радіо є одним з найважливіших винаходів людства?

Серпень 26, 2017, 21:53 | (0) | новини Хай-тек

По радіо слухачі почули новину про те, що Велика Британія оголошує війну Третьому Райху. Орсон Уеллс, читаючи «Війну і мир», зміг переконати слухачів, що на Землю напали прибульці. Легендарна пісня «Rock Around The Clock» також була вперше почута на радіо. Популярна музика почала розходитись світом завдяки радіо.

За десятиліття свого існування радіо змінювало форму. У Національному музеї дизайну Купер—Г’юїт у Нью Йорку відбулась виставка присвячена радіо та його дизайну.

Volksempfänger radio 1933 року зроблене з пластику // CNN

Volksempfänger radio 1933 року зроблене з пластику
CNN

«Радіо справді стало засобом розширення власного світогляду», — говорить Сінтія Троп, куратор виставки у Купер—Г’юїт. «Ти можеш під’єднатися до великого світу та його інформаційних потоків через радіо. Дизайн радіо сильно змінювався, адже це продукт, який купляли для того, щоб поставити у своїх будинках, офісах чи магазинах. Коли радіо тільки-но зявилось, розробники використовували ті матеріали, які можна було легко дістати у великій кількості. У 1930-х зявився пластик, який сильно змінив вигляд радіо.

Радіоприймач TR-620 Виготовлений Sony у 1960 році // CNN

Радіоприймач TR-620 Виготовлений Sony у 1960 році
Джерело:hromadskeradio.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>