ЧОМУ МОЛИТВА ІСУСА НАВИНА ЗУПИНИЛА СОНЦЕ?

Березень 14, 2019, 15:25 | (0) | Духовність і культура
6fe3d2c709830da545e5761ce30b33db

Мені подобається бачити, як Бог творить дива. А ви хочете бачити більше чудес у своєму житті? Нещодавно я почув проповідь по 10 розділі книги Ісуса Навина, в якій Ісус помолився і сонце зупинилося. Одна з причин, чому Ісус міг молитися з упевненістю такої серйозної молитвою, була обітниця Божої перемоги, дана перед битвою.

Ми недооцінюємо те, як багато у нас є духовної влади, коли ми молимося в згоді з Божою волею.

Говорячи про духовну війну, зверніть увагу на вірш 1 Тимотея 1:18 «Мавши віру й добре сумління, що його деякі відкинувши, відпали від віри»

Павло каже, що Тимотей може використовувати пророцтва і обітниці, коли він бореться в духовній битві своєї віри.

Що такого Бог обіцяв вам, що може стати підставою для сміливої молитви? Авраам використовував це, коли йому потрібно було перевірити віру в те, що здавалося неможливим.

«Перед Божою обітницею він не піддався зневірі, навпаки ж – скріпився вірою і, воздавши хвалу Богові, зовсім був певний, що він обіцяне спроможен виконати» (Римлян 4: 20-21)

Поспостерігайте, як Господь збільшує вашу віру. Що більше Він каже про це, то більшою є впевненість, щоб молитися у вірі і робити перші кроки в цьому процесі. Я не знаю, як Він збирається здійснити це, але знову-таки, мені не відомо і те, як Він змусив зупинитися сонце. Просімо Господа про велике і Він допоможе нам вистояти у нашій вірі.

Джерело: dyvensvit.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>