ЧОМУ ВАРТО ДОТРИМУВАТИСЯ ФОРМУЛИ: МАЛЕНЬКА ВІРА + МОГУТНІЙ БОГ = ВЕЛИКІ РЕЗУЛЬТАТИ

Серпень 17, 2019, 11:52 | (0) | Духовність і культура
Business people connecting puzzle elements representing collaboration concept

Чи можливо бути переповненим вірою і сумнівами одночасно? Звісно так!

Ти можеш мати віру в те, що Бог хоче, щоб ти щось зробив, але при цьому боятися цього. Мужність — це не відсутність страху. Мужність — це прямуватися вперед і робити те, що ти покликаний робити, не дивлячись на страх.

Тобі потрібно почати з віри, яка в тебе вже є. Можливо, її зовсім мало, але це вже початок. В Євангелії від Марка, в 9 розділі, є прекрасний приклад, коли батько приніс хворого сина до Ісуса. Він подивився на нього і сказав: «Я можу зцілити твого сина. Якщо ти повіриш Я вилікую його. »

І батько мовив: «Вірую, Господи! Допоможи моєму невірству. »

Ти коли-небудь відчував щось схоже? «Господи, моя віра зовсім мала, також мене мучать сумніви». Цей чоловік був переповнений і вірою і сумнівами. Але, не дивлячись на свої щирі сумніви, він пішов напролом і попросив Ісуса про диво. І отримав його! Ісус зцілив його сина.

Неважливо, наскільки слабкою вважаєш свою віру. Її досить, щоб завершити Боже бачення, яке Він поклав в твоє серце.

У Матея 17:20 сказано: «якщо ви будете мати віру як гірчичне зерно … і нічого не матимете неможливого! …» Це не так вже й багато віри; насправді, її зовсім небагато. Але чому ще вчить нас цей вірш? «Коли матимете віру, як зерно гірчиці, то скажете оцій горі: Перенесися звідси туди – і вона перенесеться; і нічого не буде для вас неможливого».

У всіх є віра. Різниця лише в тому лише, що ти в неї вкладаєш.

Бог хоче, щоб ти почав з віри, яку маєш, і, ґрунтуючись на прикладі гірчичного зерна, тобі зовсім не потрібна величезна віра, щоб робити великі справи для Бога. Тобі буде досить зовсім маленькою віри.

Ось яка формула заслуговує на довіру: Маленька віра + Могутній Бог = Великі результати

Береш свою невелику віру: «Вірую, Господи! Допоможи моєму невірству». І віддаєш її нашому великому Богові. Він покаже тобі, як у Нього виходять великі результати.

Адаптація Наталії ПАВЛИШИН

Джерело: dyvensvit.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>