Чи набирає людина вагу під час стресу: пояснення вчених

Грудень 9, 2017, 22:27 | (0) | Здоров'я і краса
0C07308A-86F0-46BE-BB17-14E7A85516C7_cx0_cy12_cw0_w1023_r1_s

снує безліч пояснень, як стрес негативно впливає на наш організм, але найбільшу шкоду він несе для ваги людини. А все через переїдання, яке провокує стрес.

Про це пишуть в Bit.ua. Каліфорнійські вчені довели, що у жінок, які весь час відчували стрес, по-іншому проходив процес обміну речовин, зокрема використання жирів і вуглеводів. А все тому, що раніше наш організм моментально реагував на стрес, запасаючи енергію у вигляді жирів, тому що люди жили в умовах постійної небезпеки для їхнього життя. Тепер ж наші стреси в більшості залежать від проблем на роботі, але не від нападу хижака чи стихійних катастроф. Тепер організм викидає цукор в кров, в надії що ви використовуєте цю енергію для активності, а не на відповідь на лист клієнта. До того ж виділяється кортизол – гормон стресу, який сприяє набору зайвої ваги. Кількість кортизолу, до речі, напряму залежить від вашої ваги. Тому стрес часто стає головною причиною, чому багато людей не можуть схуднути, оскільки він знижує чутливість тіла до кортизолу, резистентність до інсуліну і провокує апетит.
Джерело: 24 Канал

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>