ЧИ ДІТИ ПАМ’ЯТАЮТЬ ЩОСЬ ІЗ ТОГО, ЩО ВІДЧУВАЛИ В ЛОНІ МАТЕРІ?

Січень 3, 2019, 18:32 | (0) | Духовність і культура Куточок для батьків і малечі
b96f6608f587a92280c3a06e4cbf954e796c883b

Прихильність дуже важлива, тому що вона стає основним орієнтиром дитини у вивченні світу.

Дізнайтеся про силу серця

Мамо, ви коли-небудь питали своїх дітей, чи пам’ятають вони щось з часу, коли були у вашій утробі? Цей фільм відповідає на це питання: вони пам’ятають звук серцебиття матері.

Це був експеримент — матері залишили дітей в кімнаті. Спершу малеча занепокоюється, боїться, плаче. Потім вони чують із гучномовців биття серця матері, що перебуває в сусідній кімнаті. Вони миттєво заспокоюються і навіть сміються.

Фільм підтверджує те, у що важко повірити — час, який дитина перебуває в утробі, є вирішальним фактором у їхніх стосунках і визначає прихильність дитини до матері.

Дбайте про зв’язок

Для дитини, звук серцебиття матері є унікальним, як її запах, рухи, жести…

Мама — перша кого дитина бачить, перший голос, який чує, перша ласка, яку відчуває. Навіть коли ми дорослі, цей голос, цей запах заспокоює нас навіть у найскладніші моменти.

Прихильність дуже важлива, тому що вона стає основним орієнтиром дитини у вивченні світу. Це відчуття надихає на довіру, дозволяючи дитині рости впевненою — мама завжди захищатиме твої кроки.

Для матерів

Ніколи не сумнівайтеся в силі ваших стосунків із дітьми. Навіть коли ви далеко, завжди буде щось, що об’єднує вас, щось сильніше, ніж ви самі. Навіть коли ви іноді відчуваєте, що діти більше не потребують вас, пам’ятайте, що биття вашого серця — це перший звук, який вони почули.

Для дітей

Подбайте про цей зв’язок. Дякуйте вашим матерям за все, що у вас є, і за все, що вони зробили для вас, особливо за те, що вони привели вас у цей світ. Ви жили в їхньому серці!

Переклад Наталії ПАВЛИШИН

Джерело: dyvensvit.org

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>