Чим небезпечні подушки для малюків?

Квітень 19, 2018, 17:24 | (0) | Здоров'я і краса
picture2_ukraincy-pobedili_341570_p0

Ризик задихнутися Якщо малюк носиком зануриться у подушку і не зможе підняти голову самостійно, то це може призвести до горя. Тому це серйозна причина, чому непотрібно використовувати подушку до деякого часу.

Проблеми з шийним хребтом Малюку, на відміну від дорослих, немає потреби підкладати подушку під голову, щоб рівно лягти на бік. У нього велика голова і маленькі плечі, що створює рівну поверхню для ідеального сну.

Покладіть малюка на бік і ви побачите, що край плеча, на якому він лежить, і його вухо знаходяться практично на одній прямій, а ось на відміну від дорослого, в якого плече значно йде вперед і голова "звисає" в повітрі - тому нам потрібна подушка.

Підкладаючи подушку, шия малюка виявляється в неприродному положенні, що при тривалому впливі може призвести до викривлення, болів та інших проблем з шийним відділом.

Коли можна застосовувати подушку для дитини? Купити подушку дитині доцільно після 2-х років, коли в неї доволі зміцнів шийний відділ, і тіло набуває пропорційних форм. Але подушка неповинна бути надто м'якою.

Спеціальні ортопедичні подушки можуть бути назначені лікарем.

Джерело: nashamama.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>