"Черчани" стали переможцем програми"Фольк - music"

Березень 28, 2018, 10:52 | (0) | інше Добрі справи Духовність і культура новини район
7514a33330e713b

Днями  народний аматорський колектив " Черчани" нашого району повернувся з Києва, де взяв  участь у зйомках  програми "Фольк - musik".  У кожному її випуску перед глядачами "UΛ:Перший"  постають як професійні, так і аматорські колективи з різних куточків  країни, а зіркові учасники нерідко представляють на розсуд аудиторії власні варіації відомих музичних творів або й оригінальні пісні з домішками українського автентичного стилю.

У "Фольк-music" –  шукають  та відроджують  український музичний етнос, автентичних мелодій та народних пісень різних регіонів України. А ще – це популяризація народної музики, насамперед серед молоді. Адже сучасне аранжування української музичної спадщини вдихає у неї нове життя.

Народний аматорський колектив " Черчани» на розсуд глядачів представив  народну пісню «Гарні вечори». Переспівувала пцю композицію  рок- група " Зе - дукс". Результат голосування перевершив усі сподівання «Черчан»:пісня у виконанні  аматорського колективу та у сучасній обробці набрала найбільшу кількість голосів та вийшла  у фінал.

Як повідомила  керівник гурту Ірина Пащин,  ще п»ять пісень вони записали для ротації на радіо:" Я в середу родилася", " Зацвіла мушкателька", " Світить місяць", «черченські наспіви" та уривок з весільного обряду.

Гідно представити Рогатин та взяти  участь у зйомках  програми "Фольк - musik"  народному  аматорському  колективу  " Черчани" допомогла Рогатинська міська рада та  міський голова Сергій Насалик.

Джерело:сайт Рогатинської міської ради.

ч4.pngч1.png

ч2.pngч3.png

ч5.pngч6.png

ч7.png

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>