Через коронавірус УЄФА відклала фінали Ліги чемпіонів та Ліги Європи

Березень 24, 2020, 13:01 | (0) | Футбол
2020_03_22_1_

Пандемія коронавірусу продовжує згубно впливати на світовий спорт. УЄФА змушена відкласти проведення фіналів Ліги чемпіонів та Ліги Європи.

У зв'язку з пандемією коронавірусу SARS-Cov-19 Спілка європейських футбольних асоціацій (УЄФА) вирішила перенести фінальні матчі Ліги чемпіонів та Ліги Європи УЄФА, заплановані на травень цього року. Відповідне рішення в УЄФА оголосили у понеділок, 23 березня, пояснивши його "нинішньою кризою зі здоров'ям в Європі".

Зазначається, що 30 травня не відбудеться запланований у турецькому Стамбулі фінальний матч Ліги чемпіонів, 27 травня у польському Гданську не відбудеться фінал Ліги Європи, а 24 травня у австрійському Відні не відбудеться запланований жіночий фінал Ліги чемпіонів.

Рішення щодо того, коли відбудуться ці матчі, поки що не ухвалено, додали в УЄФА.

Цьогорічні турніри Ліги чемпіонів та Ліги Європи призупинено на стадії матчів-відповідей 1/8 фіналу, що мали відбутися ще 17-19 березня. Раніше у зв'язку з пандемією коронавірусу на невизначений час було призупинено професійні футбольні чемпіонати в країнах Європи.

Джерело: www.dw.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>