Цієї ночі на Франківщині ліквідували дві пожежі дачних будівель

Травень 10, 2020, 14:38 | (0) | область
2020_03_22_1_

10 травня о 02:25 в селі Хриплин Івано-Франківської міськради на вулиці Казкова виникла пожежа 2-х поверхового дачного будинку з мансардною надбудовою.

Ще до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів місцевим населенням було евакуйовано 2 осіб. О 03:14 пожежу було локалізовано,а о 03:26 -ліквідовано.

Вогнем знищено дерев’яну обрешітку крівлі, дерев’яне перекриття між мансардним поверхом та горищем, речі домашнього вжитку на площі 30 м.кв. На пожежі врятовано дачний будинок. Причина виникнення пожежі – коротке замикання електропроводки.

До ліквідації пожежі від Управління ДСНС в області було залучено 16 чоловік особового складу на 6 одиницях техніки.

Також 10 травня о 02:56 в селі Вигівка Галицького району виникла пожежа дачного будинку з мансардною надбудовою. З місця пожежі до Бурштинської міської лікарні доставлено 2-х потерпілих, 1998 р.н. , жителів міста Бурштин.

О 03:24 пожежу було локалізовано,а о 04:43-ліквідовано.

Вогнем знищено речі домашнього вжитку в кімнаті мансардного поверху, пошкоджено перекриття на площі 30 м.кв. На пожежі врятовано дачний будинок.

Причина виникнення пожежі – порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення. До ліквідації пожежі було залучено 9 чоловік особового складу на 2 одиницях техніки.

Джерело: www.golos-info.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>