Цирк поїхав - верблюд лишився

Грудень 7, 2017, 13:47 | (0) | Курйози
3B63E323-2BC0-45DC-A1D5-F7D132CF52FD_w1023_r1_s

На Тернопільщині мандрівний цирк покинув на стадіоні верблюда

Мандрівний цирк покинув у Хоросткові Гусятинського району на стадіоні верблюда, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацію у Facebook громадської організації UAnimals.

Інцедент викликав хвилю обурення у соціальних мережах. Люди шукають шляхи, як допомогти тварині.

"Як так?! Покинули і поїхали - притягнути до відповідальності конкретно цирк і засудити за таке ставлення, " - пише одна з дописувачок.

Інший же вважає, що тварині на волі буде краще: "Те, що залишили, з однієї сторони не так вже і погано, адже якщо не повернуть назад - циркові муки для нього закінчились. Головне, щоб знайшли місце з нормальними умовами (кращими, ніж були) і, звичайно, не новий цирк".

"Шановні, верблюда потрібно погодувати сіном, дати води і завезти під прикриття, як мінімум, щоб не змок. Якщо немає зоопарка, потрібно звернутися до місцевої влади," - радить ще одна жінка.

"Готуються депутатські запити. Якщо це правда, то в Україні ще й вчергове наплювали на закон. Усім по барабану: від Мінкульту до Мінеко. Натомість, в парламент планують вносити правки, що повернуть шапіто у правове поле", - пише засновник зоозахисної ініціативи UAnimals Олександр Тодорчук.

Джерело: khm.depo.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>