ЦВК встановила переможця на скандальному 210 окрузі на Чернігівщині

Серпень 17, 2019, 11:37 | (0) | Україна
1193260

Центральна виборча комісія встановила результати позачергових парламентських виборів в одномандатному виборчому окрузі №210 (Чернігівська область). Відповідно до них, до Ради від цього округу проходить Борис Приходько. Це округ залишився єдиним, де ще не визначили переможця, хоча ЦВК це мало зробити ще 5 серпня.

Як підкреслили у Центрвиборчкомі, 16 серпня після перерви вони продовжили свою роботу в режимі засідання, за підсумками якого власне й встановили підсумки голосування в цьому окрузі. Також комісія склала відповідний протокол. Щодо того, чому вони так довго не могли встановити результати, у ЦВК пояснили, що раніше виборчі комісії цього округу спершу уточнювали підсумки голосування та згодом на цьому окрузі перераховували голоси.

На підставі протоколу про підсумки голосування у одномандатному виборчому окрузі №110 ЦВК тут встановила результати позачергових виборів народних депутатів України, визнавши обраним народним депутатом України Приходька Бориса, – наголосили представники державного округу.

Позачергові вибори до Верховної Ради пройшли 21 липня. Остаточні результати голосування ЦВК мало оголосити 5 серпня, і в останній день комісія визначила переможців аж у семи одномандатних виборчих округах – у окрузі №50 Требушкіна Руслана Валерійовича, №193 – Ігоря Марчука, №69 – Віктора Балогу, №119 – Михайла Бондара, №198 – Сергія Рудика, №207 – Максима Зуєва, №209 – Валерія Зуба.

Джерело: 24tv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>