ФІФА хоче збільшити кількість учасників Чемпіонату світу 2022 в Катарі

Жовтень 31, 2018, 20:01 | (0) | Футбол
ZURICH, SWITZERLAND - FEBRUARY 26:  FIFA Presidential candidate Gianni Infantino talks during the Extraordinary FIFA Congress at Hallenstadion on February 26, 2016 in Zurich, Switzerland.  (Photo by Matthias Hangst/Getty Images)

У ФІФА розглядають варіант, що вже на Чемпіонаті світу з футболу, який у 2022 році прийме Катар, виступало 48 збірних. Поки, за попередніми планами, збірних має бути 32.

Відповідну інформацію озвучив президент ФІФА Джанні Інфантіно. Він нагадав, що вже у 2026 році на чемпіонаті світу, який приме одразу три країни – Мексика, США та Канада, буде 48 команд. "Ми збільшили число команд у фінальній стадії чемпіонату світу з 32 до 48. Це нововведення набуде чинності в 2026 році. Чи станеться це у 2022-му? Ми розглядаємо такий варіант. Якщо це можливо втілити, то чому б і ні", – заявив Інфантіно.

При цьому він додав, що така тема вже обговорюється з організаторами ЧС-2022 в Катарі. Варто зазначити, що збільшення кількості команд призведе і до зміни формату самого турніру – кількості збірних у групах і самих груп, правила виходу у плей-оф тощо.

Джерело: 24tv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>