Франція має намір виділити € 8 млрд на боротьбу з бідністю

Вересень 13, 2018, 12:30 | (0) | Світ
67_main

Уряд Франції планує витратити 8 млрд євро (9,3 млрд дол) на боротьбу з бідністю, передає Reuters.

"Цей план розрахований на чотири роки", - заявив президент Франції Еммануель Макрон.

Зазначається, що після введення податкових пільг для багатих верств населення і великих компаній, Макрона називають "президентом багатих". Цією реформою він прагне показати, що його політика реформ приносить користь не тільки багатим і бізнесу, але й бідним французам.

У 2016 році близько 8,8 млн людей у Франції проживали "в бідності", що становить 14% усього населення.

Як передає французька газета Le Monde, основний акцент в плані боротьби з бідністю і злиднями зроблено на підтримку дітей із бідних сімей і молоді.

Серед його пунктів - створення 30 тис. доступних ясел з тим, щоб батькам було куди віддати дітей перед тим, як вийти на роботу.

У школах планується ввести сніданки, оскільки близько 13% дітей приходять вчитися на голодний шлунок. Від 200 до 300 тис. школярів планується охопити програмою введення соціального тарифу на харчування в школах.

З 100 до 500 тис. збільшиться число молодих людей, які підпадають під програму соціальних гарантій молоді у віці від 18 до 25 років.

Програма передбачає також запровадження загального медичного страхування для людей з доходом менш ніж € 700 на місяць.

Крім того, за допомогою комп'ютеризації влада хоче звільнити соціальних працівників від бюрократичної роботи і підвищити ефективність їх діяльності.

Джерело: nv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>