Франківських пенсіонерів стали менше ображати в маршрутках

Серпень 31, 2017, 00:55 | (0) | новини область Україна
названия (353)
Як повідомив під час оперативної наради начальник управління транспорту і звязку Олег Ганчак, у Франківську поменшало скарг від пенсіонерів на хамство водіїв маршруток.

Зокрема міський голова поцікавився у чиновника, як просуваються справи з перевезенням пенсіонерів, чи немає скарг, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

"Пенсіонерів стали менше ображати. Може пенсіонери стали менше їздити, а може водії стали вихованіші. Ми провели з перевізниками виховні розмови і вони вплинули на водіїв. Думаю, що такі розмови потрібно проводити постійно", - зауважив Ганчак.

Окремо керівник УТІЗ зауважив, що до 10 години і після 16 в маршрутках діють три пільгові місця і всім перевізникам про це нагадали.

У свою чергу начальник управління освіти Ігор Смаль запевнив, що проїзні квитки для школярів уже готові, тож діти з першого вересня зможуть їздити безкоштовно.

Джерело:blitz.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>