Франківець з друзями створили "колядник" для андроїд

Січень 9, 2018, 09:19 | (0) | інше Духовність і культура новини область Хай-тек
Безымянный

 Перша в Україні програма "Андроїд колядник" має кілька розділів колядок та щедрівок із акордами.

Проект – некомерційний, це ініціатива студентів Северина Пархоменка та Тараса Сливки. Юнаки виклали програму у вільний доступ на Свят-вечір – 6 січня 2015 року, інформує "Курс".

"Почали в 2014-му, коли ще вчилися в університеті. Досвіду розробки аж такого не було, але вирішили спробувати і зробити добре діло і людям, і собі – вирішили зробити колядник на телефон. Бачив реальну проблему у собі та друзях – наше покоління, то сумно, але менше знає колядок, ніж батьки. Треба розвивати людей, - розповідає Тарас Сливка.- З того часу кожного року, ближче до Різдва, згадуємо про нього та й щось доробляємо, додаємо, змінюємо. Цього року додали колядки з акордами та можливість їх транспонувати в різні тональності. Є автоматична прокрутка. Для користувачів, як нам здається, нічого складного. Головне, щоби людям було зручно та й добре".

Шукай Колядник в Google Play, знаходь колядки, щедрівки чи віншування і купу всього іншого – запрошують розробники. Скачати додаток можна тут. 

Зараз це програма на ОС Андроїд, що дозволяє зручно та швидко відкрити для себе текст колядки, щедрівки, віншування чи СМС привітання на різдвяні свята, -пояснює Тарас. Все необхідне, щоб відчути себе в інформаційному комфорті в цей період (окрім історій про релігію...).

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>