ФРАКІВСЬКИЙ КАРІТАС ГОТУЄ ТРЕНЕРІВ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Травень 23, 2018, 12:01 | (0) | Добрі справи Духовність і культура область Радимо відвідати
ad119c3dea5adf3a7a3dd1f4d2a70b0b6495fbc1

Сучасне рабство може торкнутися кожного, не залежно від соціального статусу, віку, статі, освіти. Форми експлуатації людей різні: трудова, сексуальна, примусове жебракування. Постраждалі живуть серед нас, але часом залишаються невидимими. Аби вберегти себе та рідних від неприємних ситуацій, потрібно «озброїтись» інформацією.

У травні франківський Карітас організував для лідерів учнівської молоді тренінг «Підвищення обізнаності учнівської молоді з проблем торгівлі людьми». Учнів ознайомили з явищем торгівлі людьми, з нормативними документами, розглянули шляхи вербування та поради щодо безпечної міграції та працевлаштування. У тренінгу взяли участь школярі 10 класів загальноосвітніх шкіл Івано-Франківська, по одному учневі з кожної школи. Аби охопити лідерів усіх шкіл, працівники Карітасу провели три одноденних навчальних тренінги.

Такими тренінгами Карітас Івано-Франківськ готує молодіжних лідерів для проведення заходів з попередження торгівлі людьми в учнівському середовищі. Аби учні краще зрозуміли проблему торгівлі людьми, їм розповіли реальні історії людей, які потрапили у тенета торгівців.

«У мене є багато знайомих, які поїхали закордон у пошуках кращої долі, але я й уявлення не мала, що у наш час існує така велика кількість випадків торгівлі людьми, – говорить Катерина Іванишин, учениця загальноосвітньої школи № 19, – я обов’язково поділюся інформацією з рідними та друзями про те, як вберегти себе від неприємних ситуації».

Кожен учасник одержав сертифікат про проходження навчального тренінгу.

Тренінг для учнівської молоді франківський Карітас організував спільно з Департаментом молодіжної політики і спорту Івано-Франківської міської ради та Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Карітас Івано-Франківськ займається протидією торгівлі людьми вже з 2004 року. Працівники та волонтери Карітасу інформують населення про ризики торгівлі людьми, проводять превентивні заходи у центрах зайнятості. А Консультативний центр Карітасу надає допомогу постраждалим.

Тренінги відбулися в рамках проекту «Підтримка діяльності мережі консультативних центрів для людей, що потерпіли від торгівлі людьми» за фінансової підтримки Карітас України.

Джерело: ugcc.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>