Форум видавців у Львові: багато новинок і несподіванок

Вересень 17, 2016, 10:11 | (0) | Радимо відвідати Україна
c92c53b88eda5006c469dfaba8caa1c9b0e98024

Найбільша книжкова подія в Україні стартувала у Львові.

Організатори підготували багато новинок і несподіванок, зокрема додали цьогорічному Форуму видавців фантастичних рис. Повідомляє fakty.ictv.ua

Як зазначає Німецька хвиля, програма Форуму видавців розширюється щороку: нині вона нараховує 1259 подій. Представлені півтори сотні видавництв. На Форум з’їхались понад 300 авторів з 28 країн світу. Зокрема, на ярмарок прибув поет та есеїст, засновник Литовської Гельсінської групи Томас Венцлова, а днями завітає й відомий французький письменник, автор книг “99 франків”, “Кохання триває три роки” Фредерік Беґбедер.

Крім традиційних акцій – власне, книжкового ярмарку, літературного фестивалю, бібліотечного форуму – цього року на Форумі презентуватимуть і багато спецпроектів. Родзинкою самі організатори називають фестиваль “Місто Лема”, який цьогоріч відбувається вперше.

У цей спосіб літератори вирішили повернути Львову одного з найвідоміших фантастів світу Станіслава Лема, який народився у Львові у 1921 році. У цьому місті він виріс, пережив роки Другої світової війни, а у 1945 році переїхав до Польщі, де написав свої найвідоміші твори, що перекладені 40 мовами.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>