Фахівці пояснили, чому жінкам не варто заробляти більше за своїх чоловіків

Вересень 13, 2017, 13:40 | (0) | Здоров'я і краса

Співробітники Бостонського університету проаналізували дані майже 1100 подружніх пар. І виявили: чоловіки, чиї дружини заробляли більше за них, мали проблеми зі здоров'ям. Фінансово залежні від своїх дружин чоловіки виявилися схильні до проблем з серцем, хронічних захворювань легенів і виразки шлунка.

Дослідження показало, що чоловіки, які переставали бути основними годувальниками в сім'ї, нерідко курили, вживали алкоголь і поводилися неправильно. Таким чином вони намагалися підвищити рівень своєї мужності, пише nastroenie.com.ua.

До речі, раніше вчені з Університету Іллінойсу встановили: жінки, які заробляли більше, ніж їхні чоловіки, частіше мали виражені симптоми депресії.

У чоловіків все виявилося навпаки. Якщо чоловік ставав основним годувальником у родині, його рівень психологічного благополуччя згодом підвищувався. Вихід на пенсію для того, щоб піклуватися про дитину, не позначався на психологічному благополуччі жінок. А ось психологічне благополуччя батьків, які зважилися на такий крок, страждало.

Так, судячи з усього, рівень психологічного благополуччя знижується у тих чоловіків і жінок, чия поведінка не відповідає традиційним гендерним ролям. Ймовірно, такі люди знають, що їх поведінка в суспільстві сприймається негативно. Це підриває їх психічне здоров'я. Дослідники відзначають: зростання заробітної плати і вкладу в сімейний бюджет не настільки сильно впливав на психічне здоров'я жінок, які були прихильницями рівноправності в сім'ї.

Джерело:dobryjlikar.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>