У Google+ стався витік даних сотні тисяч користувачів – WSJ

Жовтень 8, 2018, 23:30 | (0) | Світ
379543c422b01edeb133c5a7a73ee426177a662c

Після витоку даних сотні тисяч користувачів з соціальної мережі від  Google вона опинилася під загрозою закриття.

Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на інформовані джерела і документи, що опинилися у їх розпорядженні.

Програмний збій Google+ давав зовнішнім розробникам можливість доступу до конфіденційних даних  профілів користувачів з 2015 року по березень 2018 року. Потім його виявили в ході внутрішнього розслідування і ліквідували, повідомляє видання.

Також Google припускає, що несанкціонований доступ до даних користувачів Google+ мали близько 438 різних додатків.

У відповідь на витік, Google планує оголосити про масштабні заходи захисту персональних даних остаточне закриття соцмережі Google+ для споживачів. Соцмережа Google була запущена в 2011 році з метою створити конкурента для Facebook Inc., але ніколи не користувалася особливим успіхом і вважалася одним з найбільших провалів компанії.

Соцмережа Google+ була створенна, як конкурент Facebook, проте не набула очікуваної популярності та довго вважалася одним із найблш невдалих проектів Google.

Джерело: hromadske.radio

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>