У Івано- франківську пройде прес-тур конкурсу журналістських робіт «Кращі практики місцевого самоврядування»

Червень 4, 2017, 15:00 | (0) | новини область Україна
7-8 червня 2017 року Рада Європи запрошує представників медіа у ПРЕС-ТУР до органів місцевого самоврядування Хмельницької області.

Організатори запрошують до чотирьох представників ЗМІ з Івано-Франківщини. 

Головною метою прес-туру є ОЗНАЙОМЛЕННЯ та висвітлення представниками медіа кращих практик органів місцевого самоврядування, в тому числі з питань співробітництва та об’єднання територіальних громад, інфраструктурного розвитку та зміцнення спроможності виконувати свої повноваження і надавати населенню послуги високої якості.

Журналістські роботи, опубліковані за результатами Прес-туру, запрошуються до участі у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» 2017 року.

З усіх питань щодо організації Прес-туру звертатися до Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні»: менеджери Програми Андрій Гук (+38-050-358-99-75), e-mail: andriy.guk@coe.int) та Ольга Шевчук (тел.: +044-303-99-16 (внутр. 114), e-mail: olga.shevchuk@coe.int).

Анкету-заявку на участь у турі можна завантажити  ТУТ.

Якщо Вас зацікавила дана інформація і у Вас буде можливість взяти участь у прес-турі, просимо окремо повідомити про це представників ІФ Центру розвитку місцевого самоврядування до 24 травня за електронною адресою:  lgdc.if@gmail.com або за номером телефону (099)100 31 59.

Джерело:bartka.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>