У Чернігові через грип запроваджено карантин

Січень 11, 2019, 19:26 | (0) | Україна
cd8cedd50871e9a572a9891381badffe25e0d53b

У Чернігові в шкільних та лікувальних закладах запровадили карантин через перевищення епідпорогу захворюваності на грип на 16%. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-центр Чернігівської міської ради.

"Через значне зростання захворюваності на грип і ГРВІ та перевищення епідпорогу на 16,9% з 11 січня у Чернігові вводяться обмежувальні заходи,- йдеться у повідомленні.

Таке рішення прийняли на сьогоднішньому засіданні міського оперативного штабу Чернігова. Зокрема, на цьому засіданні начальник управління охорони здоров’я міської ради Владислав Кухар повідомив, що відповідно до наказу управління охорони здоров’я міськради у місті проводитиметься цілий комплекс обмежувальних заходів.

"Перш за все, це обмеження вільного доступу до стаціонарних відділень лікарень для відвідувачів, деякі з них будуть перепрофільовані, де створюватимуться спеціальні палати для хворих", - зазначено у повідомленні.

Наразі прийнято рішення, що з 14 січня навчання у школах міста не розпочнеться. Карантин триватиме до покращення ситуації.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>