У центрі Гонконгу напередодні нових заворушень закрили всі урядові офіси

Червень 13, 2019, 15:04 | (0) | Світ
68ac23d29adee18b13409feb9848874ed043a26a

Влада Гонконгу ухвалила рішення закрити будівлі урядових установ в центрі міста, в той час як тисячі протестуючих готуються до нових зіткнень з поліцією, протестуючи проти закону про екстрадицію з материковим Китаєм, передає УНН, посилаючись на Reuters.

Повідомляється, що між поліцією і демонстрантами навколо законодавчого органу міста, епіцентру насильства, спалахнули невеликі бійки, а деякі протестуючі кинулися заважати поліції прибирати запаси масок та їжі.

До зростаючої натовпі демонстрантів, яка до полудня збільшилася до декількох тисяч чоловік, приєдналися школярі, пише видання.

Нагадаємо, напередодні поліція пустила в хід сльозоточивий газ і гумові кулі проти учасників протесту в Гонконзі.

У Гонконзі протестують проти поправок до закону про екстрадицію. У разі їх прийняття, всіх підозрюваних в скоєнні злочинів Гонконг зможе видавати материковому Китаю. До цього часу ці дії не допускалися. У свою чергу опозиція побоюється, що дисиденти можуть опинитися під загрозою екстрадиції.

Джерело: УНН

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>