У Франківську ТКЕ хоче підняти тарифи

Листопад 7, 2018, 10:48 | (0) | область
db027cd6e83543f771fa72aa64b576569e910b31

Сьогодні, 7 листопада, в Івано-Франківську в “Теплокомуненерго” відбулись громадські обговорення щодо зміни тарифів.

Оксана Зварун, начальник тарифної політики і корегування ТКЕ зазначила, що коригування відбувається через збільшення витрат підприємства. Так, тарифи ТКЕ хоче підняти для населення за централізоване опалення на 22,6% , абоненської плати – на 90%, гарячої води – на 36%.

“Це вимушений крок, підприємство вимушене йти на це”, – каже жінка. Франківець пан Микола запитав у представників ТКЕ, чому абонплата зростає майже у два рази. “Сьогодні ми звертаємось до Нацкомісія, щоб ми відкоригувати тарифи через зростання цін”, – пояснила Оксана Зварун.

Окрім того, головний комунальник Михайло Смушак запитав про середню зарплату робітників на підприємстві. Йому відповіли, що заробітня плата сягатиме близько 8000 гривень.

Директор підприємства Руслан Гайда зазначив, що тарифи ТКЕ одні із найменших. Мовляв, вони не прибуткове підприємство, але ж не може воно весь час бути прибутковим. Проте, остаточне рішення, як зміниться тариф, прийматиме Національна комісія. Результатів очікують вже з Нового року.

Джерело: gk-press.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>