У Франківську з’являться два християнські мурали

Червень 19, 2020, 13:53 | (0) | Духовність і культура область
52333061_303

В Івано-Франківську буде ще два християнських мурали. Їх створить відомий в місті художник і автор музею Героїв Небесної сотні” Роман Бончук.


Про це інформує Голос-Інфо з посиланням на  Побудовано ІФ.

Перший мурал з’явиться на фасаді будинку Католицької загальноосвітньої школи-гімназії святого Василія Великого на вулиці Шевченка.

На муралі буде зображений Андрій Шептицький і його цитата: “Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою монотонною працею любіть Україну”.

А от стінопис, на якому зобразять Любомира Гузара, художник Роман Бончук створить на фасаді Духовної семінарії, що на вулиці Василіянок.

“Перший варіант був з Любомиром Гузаром на вулиці Шевченка, — розповідає митець. — Але мені розказали про можливість прибудови. Тому вирішили зробити ліве крило з Шептицьким. Там також монументальна стіна. А величну постать Любомира Гузара на будинку біля Духовної семінарії на Василіянок”.


Довідка від Побудовано:

За своє життя Митрополит Андрей Шептицький витримав кілька арештів, пережив хворобу, та втратив близьких. Проте усе це не завадило йому смиренно проповідувати, активно підтримувати освіту й науку та впевнено відстоювати право кожної людини на релігійне самовизначення. Цьогоріч відзначатимуть 155-ту річницю від дня народження митрополита.

Кардинал Любомир Гузар понад 10 років очолював Українську Греко-Католицьку Церкву (2001—2011 рр). Саме він ініціював побудову Патріаршого собору Воскресіння Христового на Лівому березі Києва та повернув резиденцію голів Церкви до столиці після 450-річної перерви. Ієрарх помер 2017 року в Києві. Нині його ім’я надали вулицям в Івано-Франківську та Мукачеві.

Джерело: www.golos-info.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>