У Франківську відзначили День Збройних сил України

Грудень 6, 2018, 20:15 | (0) | область
dd1ac3850644427d2aaf65dcc39ef02f

Цьогоріч відзначати своє професійне свято військовослужбовці змушені в особливих умовах введення на окремих територіях держави режиму воєнного стану. Тому, акцентуючи увагу на необхідності підтримання високої бойової готовності, військові колективи тільки частину часу приділили святковим заходам.

Голови облдержадміністрації і обласної рад  привітали з Днем Збройних сил України кожного, хто стояв і стоїть на захисті нашої держави, оберігає мир та спокій народу, вшанували героїв, які поклали своє життя за самостійну, незалежну, успішну Україну, пише прес-служба ІФ ОДА.

Розпочалися урочистості учора святковим концертом в залі обласної філармонії, де зібралися переважно молоді воїни (ліцеїсти і курсанти) та ветерани.

Всі інші заходи проходять в розташуванні військових частин та установ за місцем їх дислокації.

На урочистих зборах з нагоди 27-річниці створення Збройних сил радник голови облдержадміністрації Валерій Крецул вручив 20 кращим військовослужбовцям гарнізону заохочувальні відзнаки облдержадміністрації та обласної ради за мужність і відвагу у захисті незалежності та територіальної цілісності України.

Джерело: firtka.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>