У франківських тролейбусах можна їздити безкоштовно

Вересень 11, 2017, 17:38 | (0) | область

Акцію вигадав Приват-банк, щоб полегшити систему оплати транспорту через мобільний додаток.

Пів року тому встановлено безконтактну систему оплати, проте від традиційних квитків жителі міста не поспішають відмовлятися. Працівники банку кажуть, що готові відрядити своїх працівників у міський транспорт, щоб навчити громадян користуватися системою.

Варто зауважити, що країни ЄС давно користуються безконтактним проїздом у транспорті. Окрім Івано-Франківську, ще ряд міст також встановили систему безконтактного контролю. Тим не менш, оновлення стосується тільки громадського транспорту. Так звані, «маршрутки» таку систему отримати не можуть.

«Якщо ви оплатите 2 поїздки через QR-код, гроші за другу поїздку вам гарантовано повернуть на картку», - розповідає на фейсбуці Тетяна Задер, керівник регіонального прес-офісу банку. Тим не менш, за день можна скористатися тільки однією поїздкою.

Варто зазначити, що франківці не поспішають користуватися новим додатком. Однією з причин може бути те, що цільова аудиторія мобільного додатку рідко їздить у тролейбусах. Очевидці кажуть: за допомогою смартфона проїзд оплачує тільки молодь.

Не менше з тим, працівники банку готові кожного тижня їздити та навчати громадян використовувати QR-код. Проводити інтернет-лікбез планують по п'ятницях.

Самі ж засновники ідеї вважають, що смарт-платіж – це швидко і надійно. Тестування система вже пройшла на півдні Україні.

Ті, хто вже користується електронним платежем розповідають, що в принципі – це дуже зручно. Розповідають, що не треба носити з собою дріб’язок, проте у багатьох виникає: як буде здійснюватися контроль. Місцеві кажуть, що перевірка – не сувора, контролери вірять на слово, але просять показати платіж. Повідомлення від «Приватбанку» достатньо, щоб не сплатити штраф.

Джерело: franyk.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>