У тисняві в Мумбаї загинули щонайменше 22 людини

Вересень 29, 2017, 17:04 | (0) | Світ
870310

22 людини загинули, ще понад 30 - травмовані внаслідок тисняви, яка виникла на мосту між двома залізничними станціями в індійському місті Мумбаї.

Щонайменше 22 людини загинули в п'ятницю, 29 вересня, внаслідок тисняви, яка виникла на пішохідному мосту, що з'єднує дві залізничні станції - Нижній Парел та Ельфінстон - в індійському місті Мумбаї. Тиснява виникла під час сильної зливи у ранкову годину-пік, коли станції зазвичай переповнені пасажирами.

Як повідомили в індійській поліції, на сходах мосту скопичився великий натовп через те, що люди не хотіли виходити на вулицю під сильну зливу, інформує агентство AP. За даними поліції, свідки стверджують, що тисняву спровокували чутки у натовпі про нібито обвал мосту або ж що декого з людей вдарило струмом. Інші ж запевняють, що паніка у натовпі розпочалася після того, як одна з жінок впала на сходах.

Внаслідок надзвичайної події госпіталізували 32 особи, багато з травмованих мають серйозні тілесні ушкодження. Не виключено, що кількість жертв внаслідок тисняви може зрости.

Джерело: dw.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>