У США республіканці не знайшли доказів змови між Трампом та Росією

Березень 13, 2018, 10:43 | (0) | Світ
630_360_1497506982-7573

Комісія від республіканців не знайшла доказів причетності Росії до перемоги Дональда Трампа на президентських виборах у США в 2016 році. Але загальне втручання Кремля у вибори в Республіканській партії не заперечують.

Республіканська партія США не знайшла доказів змови між Росією та Дональдом Трампом

Комісія від Республіканської партії в Палаті представників США не знайшла доказів змови між виборчим штабом Дональда Трампа та Росією під час президентської кампанії 2016 року в США. Про це йдеться в проекті доповіді партії, опублікованій у понеділок, 12 березня. "Ми не займаємося вигадками, а маємо справу з фактами. І ми не виявили ніяких доказів змови", - заявив представник від штату Техас Майк Конвей.

Комісія заявила, що були виявлені факти, які доводять, що Росія намагалася вплинути на вибори, поширюючи пропаганду і фейкові новини в соціальних мережах. Проте вона заперечила висновки Центрального розвідувального управління, Агентства з національної безпеки та Федерального бюро розслідувань, що Москва допомагала Трампу, який здобув перемогу над кандидаткою від демократів Хілларі Клінтон.

Демократи не погоджуються з такими висновками розслідування. Член комітету з розвідки Палати представників, демократ від штату Каліфорнія Адам Шифф заявив, що вони є передчасними, повідомляє агенція Reuters. Раніше в Білому домі повідомили, що Трамп визнає втручання Росії в вибори.

Нагадаємо, американські спецслужби підозрюють, що Кремль втрутився у виборчу кампанію в США, щоб допомогти Дональду Трампу перемогти. Спеціальний прокурор і кілька комітетів Конгресу займаються розслідуванням того, чи не вступали члени передвиборчого штабу Трампа у змову з представниками Кремля.

Джерело: www.dw.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>