У США підозрюваний у справі про вибухонебезпечні посилки відмовився від можливості вийти під заставу

Листопад 7, 2018, 10:30 | (0) | Світ
27_main

Головний підозрюваний у справі про розсилку вибухонебезпечних посилок поштою напередодні виборів до Конгресу США Сесар Сайок відмовився скористатися можливістю бути звільненим під заставу в період судових слухань, передає Reuters.

"Житель Флориди, обвинувачений у розсилці бомб провідним демократам і іншим критикам президента США Дональда Трампа, погодився на утримання під вартою без можливості звільнення під заставу", - наголошується в повідомленні.

Прокуратура перед слуханням наполягала, що Сайок є занадто небезпечним для звільнення під заставу. Одночасно федеральний захисник зазначила, що Сайок не подав офіційної заявки на звільнення під заставу.

Перша поява Сайока в федеральному суді Нью-Йорка відбулася у вівторок, 6 листопада. Він ще минулого тижня був доставлений туди зі штату Флорида, де йому було висунуто обвинувачення за п'ятьма статтями.

Перед тим як розіслати бомби, колишній водій Сайок проживав у білому трейлері, прикрашеному політичними зображеннями правих сил і гаслами на підтримку Трампа. Він адресував небезпечні поштові відправлення критикам нинішнього президента.

Суд у вівторок призначив попереднє слухання по суті справи на 12 листопада.

Нагадаємо, з 24 жовтня американські спецслужби перехопили кілька посилок з саморобними бомбами, які були відправлені високопоставленим представникам Демократичної партії США, а також в офіс CNN в Нью-Йорку. Влада назвала вибухові пристрої "потенційно небезпечними", але жоден з них не здетонував.

У Федеральному бюро розслідувань США підтвердили виявлення 11 підозрілих посилок.

За підозрою в розсилці бомб правоохоронці затримали 56-річного жителя Флориди Сеcара Сайока.

З'ясувалося, що затриманий є активним прихильником президента США Дональда Трампа, багаторазово брав участь у його передвиборчих мітингах і обклеїв свій фургон портретами президента.

Джерело: nv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>