У США пройшла міжнародна конференція відеоігор "BlizCon"

Листопад 5, 2017, 18:44 | (0) | новини Хай-тек

У США завершилась щорічна міжнародна конференція "BlizCon". Упродовж двох днів, 3 та 4 листопада, організатори презентували новинки компанії "Blizzard", влаштували їх масові демонстрації та підготували обговорення, на яких усі учасники змогли поділитися своїми враженнями. За відгуками геймерів, цьогорічною сенсацією конференції стало сьоме доповнення до гри "World of Warcraft" під назвою "Battle for Azeroth".

"Battle for Azeroth" продовжує головну тему конфлікту між двома ворогуючими фракціями – Ордою та Альянсом. Поселення перших розташовуватиметься на новому континенті Зандалар, а других – на Кул Тірасі.

Постер до гри "World of Warcraft" \ Фото Pinterest

Гравець зможе дослідити обидва королівства в залежності від обраної ним фракції та випробувати нові можливості гри. Серед них – організація рейдів, залучення підтримкою союзних рас та вивчення нових груп островів і підземель. Доповнення також запропонує нову екіпіровку та збільшений рівень майстерності персонажів – нині максимальних рівень сягатиме 120.

Показово, що під час конференції розробники анонсували також появу оновлення класичної гри "World of Warcraft". Ретро версія запропонує учасникам традиційні персонажі та сюжети у значно покращеній якості.

Джерело:ua.newwest.media

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>