У Східній Гуті за три тижні загинули понад тисяча мирних жителів

Березень 11, 2018, 14:21 | (0) | Світ

Внаслідок атак урядових сил у Східній Гуті загинули більше тисячі мирних жителів. Про це повідомляє Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини, передає NHK World. Спостерігачі повідомляють, що за останні три тижні було вбито 1099 осіб, серед яких 227 дітей. Крім того, понад 4,3 тисячі осіб здобули поранення. У трансляції державного телеканалу засудили опозицію за використання людей як живого щита.

Раніше повідомлялося, що війська Асада захопили більше половини Східної Гути, кількість загиблих перевищила 900.

5 березня Організація Об’єднаних Націй не змогла доставити медикаменти у Східну Гуту через обстріли провладних військ.

24 лютого Рада Безпеки ООН одностайно схвалила резолюцію, яка вимагає негайного 30-денного припинення вогню в Сирії. Голосування про перемир'я кілька разів відкладалося, зокрема, через Росію.

Однак невдовзі після рішення ООН Східну Гуту знову атакували. А 25 лютого повідомили про газову атаку, внаслідок якої загинула дитина.

Східна Гута — одна із зон деескалації, в якій сирійська влада та загони опозиції за участі Росії, Ірану та Туреччини домовилися про припинення режиму вогню весною минулого року.

Джерело: hromadske.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>