У Словенії розпустили парламент і призначили дострокові вибори

Квітень 15, 2018, 20:14 | (0) | Світ
90

Президент Словенії Борут Пахор розпустив парламент країни та призначив дострокові вибори до Національних зборів, які відбудуться 3 червня.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Європейську правду“.

Причиною такого рішення стала відставка прем’єр-міністра країни Міро Церара. Як відомо, політик склав повноваження у зв’язку з постановою Верховного суду країни, яка скасувала результати референдуму про будівництво залізниці Копер – Дівача.

Варто зазначити, що чергові парламенські вибори мали б відбутися за два місяці, але політичні сили країни не могли дійти спільної думки щодо дати проведення виборів.

В своїй промові президент Пахор зазначив, що сподівається на толерантну і прозору виборчу кампанію  і пообіцяв не втручатися в її перебіг.

Нагадаємо, раніше голова Верховної Ради України Андрій Парубій зробив заяву з приводу позачергових виборів парламенту. Як заявиви політик, вибори до Верховної Ради відбудуться виключно в останню неділю жовтня наступного року, як прописано у Конституції, а дострокових виборів народних депутатів не буде.

Джерело: narodna-pravda.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>