У Сирії поновилися бої між повстанцями і бойовиками ІДІЛ

Лютий 11, 2019, 17:27 | (0) | Світ

У понеділок, 11 лютого, на сході Сирії поновилися запеклі бої між підтримуваними США сирійськими повстанцями і бойовиками терористичного угрупування Ісламська держава.

Про це повідомляє AP з посиланням на спостерігачів і курдські ЗМІ.

Бої ведуться за селище Багоз - останній оплот ІДІЛ в Сирії. Взяття під контроль селища та прилеглих районів ознаменувало б закінчення чотирирічної війни проти ІДІЛ в Сирії та Іраку, де угруповання в 2014 році проголосило свій територіальний "халіфат".

За інформацією Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини, бойовики ІДІЛ замінували прилеглі дороги, ведуть снайперський вогонь і підривають заміновані автомобілі. Крім того, вони використовують цивільних осіб як живий щит.

У зв'язку з цим, за даними спостерігачів, підтримувані США Сирійські демократичні сили (SDF) не досягнули значних успіхів.

У Сирійському центрі повідомили, що в результаті запеклих боїв в понеділок загинули щонайменше 13 бойовиків ІДІЛ, в тому числі п'ятеро терористів-смертників, а також шість бійців SDF.

Підконтрольне ІДІЛ агентство повідомило, що напередодні в неділю двоє терористів-смертників атакували бойовиків SDF в Багозі, підірвавши замінований автомобіль.

Сирійські державні ЗМІ заявили, що в результаті авіаудару коаліції на чолі з США під Багозом загинули дві жінки і двоє дітей.

За останні тижні більше 20 000 мирних жителів покинули територію, контрольовану ІДІЛ.

Джерело: nv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>