У Сенаті Польщі підтримали заборону українського націоналізму

Січень 31, 2018, 21:15 | (0) | Світ
79_main
Польські парламентарі проти українців, які є бандерівцями.

У Сенаті Республіки Польща дві спецкомісії підтримали без змін закон про заборону пропаганди ідеології українського націоналізму.

Зазначимо, що 26 січня законопроект ухвалив Сейм, а тепер узгодив Сенат.

Комісія Сенату з прав людини, верховенства права та комісія з питань культури 31 січня розглянули законопроект і відмовились видалити формулювання "злочини українських націоналістів".

Також сенатори відмовились видаляти тезу: "Кожен, хто публічно і всупереч фактам приписує польському народу чи державі відповідальність чи причетність до злочинів Третього рейху чи інших злочинів проти людяності, миру та воєнних злочинів, підлягатиме штрафу чи позбавленню волі на строк до трьох років".

Нагадаємо, раніше 26 січня парламент Польщі заборонив пропаганду "ідеології українських націоналістів" та запровадив порушення кримінальних справ проти осіб, які заперечують "злочини" українців, що співпрацювали з нацистами.

Джерело: ua1.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>