У селі Хотів прощаються із відомим українцем Левком Лук’яненком

Липень 9, 2018, 22:01 | (0) | Україна
20-yy-samit-mizh-yevropeyskym-soyuzom-ta-ukrayinoyu

Сьогодні, 9 липня, у невеличке село Хотів, що під Києвом, з’їхалися десятки автомобілів, і люди продовжують приходити до рідного будинку Левка Лук’яненка, повідомляє телеканал «Київ».

Саме тут відбувається прощання з відомим українцем, Героєм України, радянським дисидентом і політв’язнем, а також письменником і громадським діячем Левком Лук’яненком.

Звістку про смерть односельчани прийняли дуже болісно.

«По телебаченню бачимо – він такий суворий начебто. А в житті, як дід Панас, який казки розповідав… але долоня в нього міцна була», – розповів В’ячеслав Бабченко, сусід.

Прощання з Левком Григоровичем в його рідному будинку буде тривати до завтрашнього дня. Завтра о 10.00 ранку його тіло відвезуть до Клубу Кабінету міністрів, що в Києві по вулиці Інститутській, і всі охочі, хто не зміг приїхати сьогодні, щоб попрощатися з відомим українцем, можуть зробити це завтра. Після чого його відспівають у Володимирському соборі і поховають на Байковому кладовищі.

Нагадаємо, 7 липня, автор Акту проголошення незалежності України, Левко Лук’яненко покинув нас після тривалої хвороби. До свого 90-річчя він не дожив півтора місяці.

Джерело: kyivtv.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>