У Саудівській Аравії знайшли останки гігантських доісторичних слонів

Вересень 3, 2017, 19:30 | (0) | новини Світ

Нове відкриття, зроблене палеонтологами з міста Джидда, свідчить про те, що в цій місцевості колись жили гігантські слони.

Півмільйона років тому Аравійський півострів не був млявою пустелею, передає Ukr.Media. Цей регіон представляв собою територію з буйною рослинністю, а клімат був вологим.

Нове відкриття, зроблене палеонтологами з міста Джидда, свідчить про те, що в цій місцевості колись жили гігантські слони, які були у 1,5 рази більше живуть нині найбільш великих слонів. Рештки слонів-велетнів були виявлені недалеко від існувало багато років тому стародавнього озера.

Кістки належать слонам виду Elephas recki. Вони мешкали в період 3,5 млн 300 тис. років тому. Територія їх проживання простягалася від Африки до Близького Сходу.

Вперше вчені натрапили на останки в пустелі Нефуд в 2014 році. В цьому році дослідники витягли залишилися кістки знайденої особини. Всього фахівцям вдалося виявити близько 60% останків слонів. Це найбільш добре зберігся представник даного виду. Раніше вчені знаходили кістки інших слонів Elephas recki, у тому числі примірники, який жив 1,8 млн років тому в районі озера Туркана на півночі Кенії.

Elephas recki досягали у висоту понад 4,5 метра. Вони були не менш ніж у два рази важче сучасних слонів. Аналіз кісток знайденого в Саудівській Аравії слона свідчить про те, що цей слон був самцем. Це була доросла особина.

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>