У Росії звільнили українського політв’язня Володимира Присича

Серпень 17, 2019, 11:41 | (0) | Світ
0887E349-233D-4DC3-A946-523468F9AA59_cx0_cy1_cw0_w1023_r1_s

Після трьох років незаконного російського ув’язнення політв’язень Володимир Присич повернувся до України. Його 15 серпня звільнили з колонії в Кабардино-Балкарії.

Про це повідомляє UATV з посиланням на Кримську правозахисну групу.

Зараз бранець Кремля вже удома, на Харківщині. Почувається задовільно, проте йому необхідно пройти лікування та реабілітацію.

“Володимир Присич і його рідні вдячні українським правозахисникам, представникам української влади, особливо Консульської служби МЗС України, Василю Кириличу й Тарасу Малишевському за допомогу в поверненні політв’язня додому після закінчення терміну незаконного покарання”, – йдеться у повідомленні.

Також Присич подякував усім, хто його підтримував, хто писав листи в колонію.

Нагадаємо, що Володимир був одним із фігурантів так званої “справи українських диверсантів”. Його катували струмом, щоб українець зізнався у шпигунстві на камеру. Пізніше російські силовики знайшли в його машині наркотики, які, за словами політв’язня, самі ж підкинули. Після того як наркотики знайшли, слідчий сам заповнив протокол зі свідченнями і змусив Присича підписати його, щоб уникнути серйознішого звинувачення в шпигунстві.

Джерело: uatv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>