У російській Держдумі висловили ставлення до напису "Слава Україні" на формі національної збірної

Вересень 5, 2018, 17:10 | (0) | Футбол
3d346d32833f172948b26699b9fa25699c89a251

Член комітету Держдуми з фізичної культури, спорту, туризму і у справах молоді Дмитро Свищев розповів про своє ставлення до напису "Слава Україні" на формі збірної України

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на RT.

На думку депутата, кожен випадок використання таких гасел необхідно розглядати окремо, в залежності від контексту.

Збірна України представила нову форму, на якій над прізвищами гравців присутній напис "Слава Україні".

"Ставлюся до цього спокійно, адже будь-яка команда має право використовувати свої гасла, символіку, речівки і так далі, якщо це не обмежує позицію інших людей. Особисто я не бачу нічого принизливого для росіян в цій фразі. У зв'язку з цим нехай роблять що хочуть.

Вважаю, що велике значення має контекст, в якому дане гасло використовується. Ми ж не проти, щоб Україна або будь-яка інша країна виступала під своєю символікою. Тому необхідно відокремити політику від спорту і ставитися до подібних речей спокійно.

В даному випадку їх не можна порівнювати з витівками націоналістичного характеру деяких українських спортсменів, які явно намагаються спровокувати російську сторону своїми висловлюваннями чи діями. А цю ситуацію потрібно просто прийняти без всяких істерик і ажіотажу", - сказав Свищев.

Нагадаємо, УЄФА схвалив слоган "Слава Україні" на футболках збірної.

Джерело: sector.depo.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>