У Рожнятові відбувся фестиваль «Бойківська спадщина»

Травень 20, 2019, 15:42 | (0) | область
f3a02300d25bacb561c30ffe8189b9ff98d79289

Близько п’ятисот дітей Рожнятівщини взяли участь у фестивалі «Бойківська спадщина», який вже другий рік поспіль відбувається в районі.

16 травня в Рожнятові пройшов фестиваль «Бойківська спадщина», який має на меті ознайомити молоді покоління із культурними традиціями та сучасними надбаннями краю, показати численні виставки та майстер-класи.

Розпочалося свято з благословення отця-протопресвітера Василя Пастуха. На цьому дійстві діти з різних сіл району мали  можливість  взяти участь у різних  майстер-класах:  зокрема  гончарському,  випалювання орнаментів на дереві, розмальовуванні керамічних виробів, розпис смачних пряників, і інші цікаві для дітей речі.

Талановиті діти співали українські пісні, танцювали, всі учасники фестивалю були одягнені у вишиванки, відзначаючи день вишиванки в Україні, пишуть Версії з посиланням на сайт УГКЦ.

Джерело: versii.if.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>