У Рогатині відбудеться благодійна акція «Діти - дітям»

Листопад 30, 2017, 15:39 | (0) | інше головне Духовність і культура МОЄ МІСТО новини Радимо відвідати
1

Якщо б раптом запитали: «А які спогади вважаєте найяскравішими?», то що спаде на думку першим? Гадаю, більшість все-таки порине в дитинство, яке зігріває наші душі особливими, непідкупними моментами. Адже це  час, коли ми вміли радіти навіть дрібницям… Та у житті є доволі складні ситуації, котрі, певною мірою, «крадуть» у дітей ці рідкісні щасливі миті, бо позбавляють найважливішого, що необхідно молоді у цей час, – рідних людей, мами й тата. Як вирок – інтернат, котрий, як би не старався, але навряд чи замінить відчуття справжньої сім’ї, батьківської ласки та турботи. Втім,  інколи окремих прикростей можна запобігти, якщо не бути... байдужим.

За традицією минулих років  ініціативна молодь Рогатина напередодні новорічно-різдвяних свят вирішили здійснити добру справу, щоб подарувати крихту святковості тим, хто нині найбільше потребує цього. Отож звертаються до небайдужих жителів Рогатинщини, підтримати їх у гарному починанні, долучившись до благодійної акції «Діти - дітям».

«Запрошуємо всіх небайдужих у вівторок, 5 грудня, о 16.00год. прийти на площу Роксолани, а у випадку несприятливих погодних умов - в Рогатинську ШЕВу, та підтримати починання рогатинців щодо збору коштів і речей найпершої потреби для молоді, яка опинилися в складних життєвих обставинах», - закликають юні волонтери.

Захід, який проходить з ініціативи ЗХК «Опільчанка» та вихованців ШЕВУ - ЗХК «Пуківчанка» і НАТК «Юність Опілля», має на меті  саме допомогти дітям, котрі нині перебувають у «Місті Добра» та Містечку милосердя Святого Миколая. Закладах, які збережуть для дітей МАМУ, та врятують їх від інтернату.

«Бідність - не вирок на інтернат. Бідність - не невиліковна хвороба, - зазначають активні творчі краяни, додаючи. –Можливо, саме ти зможеш змінити долі, долі сотень дітей на багато років!».

Тому заглянь у своє, не за роками юне, серце і нехай в ньому не залишиться місця для "дорослої" байдужості, а, радше, крихта тепла. Поділись нею з тим, кому  сьогодні цього так не вистачає, підтримай  благодійну акцію «Діти - дітям».

 акція (1)

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>