У Південній Кореї відкрили перший музей, поверхні якого рухаються

Вересень 30, 2017, 14:16 | (0) | новини Хай-тек
mus

Кінетичний музей деревини Mokyeonri — перший музейний проект у Південній Кореї, у чиїй архітектурі використані рухомі елементи. Музей розташований в місті Інчхон, у місцевому Гранд Парку. Це величезний дендропарк, дуже популярний серед містян і туристів. Саме тут постійно проводять міські фестивалі, концерти і навіть військові паради.

Проект музею розробила студія Soft Architecture Lab. Вона виграла архітектурний конкурс, організований лісовою службою Південної Кореї, яка наглядає за дендропарком, та міською адміністрацією Інчхону. Двоповерховий музей обладнаний рухомими поверхнями й спеціальними дерев’яними екранами. Поверхні приходять у рух завдяки вітру, а сонячне світло, що пробивається крізь екрани, створює різноманітні візуальні ефекти.

На першому поверсі музею розміщена майстерня, де всіх охочих навчають обробляти дерево. На другому — окрема музейна виставка для дітей, лекційні зали, ігровий та оглядовий майданчики.

«Слово Mokyeonri означає повну гармонію між всіма деревами, хай навіть у них зовсім різне коріння, — пояснюють автори проекту. — Архітектура музею заснована на просторових та кінетичних рішеннях, завдяки яким відвідувачі зможуть дізнатися все про різні дерева світу. У цьому музеї важливі не тільки зір, але й слух, дотик, можливість відчувати запахи».

Джерело:hmarochos.kiev.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>