У Новій Зеландії продовжує вирувати лісова пожежа

Лютий 11, 2019, 17:33 | (0) | Світ
7f5aad62850f1660f9657c35907a962fe982783a
Лісова пожежа на Південному острові у Новій Зеландії, через яку було евакуйовано тисячі місцевих жителів, може тривати тижнями, ситуація поволі стабілізується.

Про це повідомляє AFP.

"Лісова пожежа у Новій Зеландії, як очікується, буде вирувати ще тижнями, проте вона вже відійшла від населеної місцевості, що дозволить евакуйованим місцевим жителям незабаром повернутися у свої будинки", - йдеться в повідомленні.

Близько 3000 жителів Вейкфілда, що на Південному острові, були евакуйовані в суботу через пожежу, яка наблизилася до їхніх житлових будинках на небезпечну відстань.

Пожежа спалахнула тиждень тому в густо зарослих лісом районах на тлі сильної спеки, оскільки у Новій Зеландії зараз розпал літа. Донині вогонь охопив приблизно 2300 га території.

Передбачається, що основний осередок займання спалахнув через іскру від сільськогосподарської техніки. Також два невеликих вогнища, на думку поліції, були розведені навмисно.

Начальник пожежної охорони Джон Саттон сказав: попри те, що становище покращилося, полум'я залишається непередбачуваним, і ще занадто рано говорити, що його взяли під контроль. За його словами, пожежники, найімовірніше, будуть працювати над гасінням вогню до самого березня.

Фото: Reuters

Джерело: ukrinform.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>