У НАТО заявили про необхідність контакту із РФ

Квітень 15, 2019, 11:42 | (0) | Світ

У НАТО вважають, що Альянсу потрібно більше спілкуватись з Російською Федерацією, аби ймовірність конфлікту була нижчою.

За словами головнокомандувача Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал Кертіс Скапаротті, він лише двічі зустрічався з начальником Генерального штабу Збройних сил Росії Валерієм Герасимовим. Однак кілька разів розмовляв із ним по телефон. Про це повідомило видання Associated Press. Він пояснив, що комунікація між НАТО і Москвою в період холодної війни була кращою, ніж зараз. Саме тому альянсу потрібно вести діалог з російською стороною, адже це дасть можливість "розуміти один одного і роз'яснювати, що і чому ми робимо".

Під час холодної війни ми розуміли сигнали, що подаються один одному. Ми розмовляли. Я не впевнений, що ми розуміємо їх так само добре сьогодні, – заявив генерал.

Скапаротті наголосив, аби ймовірність конфлікту між супротивниками була нижчою, то потрібно знати можливості і наміри один одного. За його словами, спілкування – це "важлива частина стримування".

Джерело: 24tv.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>