У Мінсоцполітики розповіли, скільки українців втратять право на субсидію

Квітень 30, 2018, 21:12 | (0) | Україна
834333_w_300

Це пов’язано зі змінами, прийнятими Кабміном

Після зміни критеріїв нарахування субсидій, точна кількість українців, які втратять право на субсидію, стане зрозуміло приблизно через півроку.

Про це повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко.

Це пов’язано з прийнятими Кабінетом Міністрів змінами критеріїв надання пільг.

Чиновник зазначив, що точні цифри з’являться через півроку дії критеріїв.

«Але об’єктивно, на наш погляд, десь відсотків 15-20. Це ті, хто може її не одержати на наступний період », – зазначив Музиченко.

Відзначимо, Кабінет міністрів України прийняв зміни в порядок надання субсидій на житлово-комунальні послуги, які мають на увазі перехід до їх монетизації.

Зміни передбачають, що якщо у власності сім’ї є автомобіль, яким менше п’яти років, крім мопеда і автомобілів, наданих органом соціального захисту населення, субсидія призначатиметься не буде.

Також необхідно буде вказувати в деклараціях доходи від оренди майна, зокрема, від здачі в оренду квартири.

З 1 травня 2018 року субсидія скасовується, якщо площа квартири перевищує 120 квадратних метрів, а вдома – 200, крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

Безробітним необхідно буде стати на облік в центр зайнятості, інакше людям працездатного віку, які претендують на субсидію, органи соцзахисту автоматично вважатимуть дохід в три прожиткові мінімуми – 5 тис. 286 грн.

З метою стимулювання енергозбереження, з 1 травня 2018 року соціальна норма на газове опалення буде наближена до реальних обсягів споживання та складе 4,5 м3 на 1 м2 площі, електроопалення – 30 кВт на 1 м2 площі. При призначенні субсидії на понаднормову площу житла, норма може бути збільшена не більше ніж на 30%.

Джерело: vsviti.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>