У Москві пройшов мітинг за вільний інтернет та месенджер Telegram5

Квітень 30, 2018, 21:18 | (0) | Світ
834333_w_300

У столиці Росії пройшов мітинг за вільний інтернет та у підтримку месенджера Telegram.

Як не дивно, російська влада дозволила проведення цієї акції, повідомляє "Інтерфакс".

Зазначається, що на мітинг прийшли тисячі людей, вони були з прапорами Лібертаріанської партії Росії ( організатор заходу), плакатами на підтримку вільного інтернету і символікою Telegram. На акції був присутній відомий російський політичний діяч Григорій Явлінський, який також осуджує дії влади.

"Майбутнє можуть створювати тільки вільні люди. Свобода означає відкритість інтернету. Всі, хто цього не розуміють, шкодять нашій країні", - сказав він.

Під час мітингу люди закликали розформувати Роскомнадзор, обмежити вплив держави на інтернет, а також скасувати статті Кримінального кодексу Росії, за якими громадян можуть карати за листування в соцмережах.

"Тисячі молодих і прогресивних людей в даний момент виступають на захист свободи інтернету в Москві. Тисячі ще продовжують підходити. Це безпрецедентно. Я пишаюся тим, що народився в одній країні з цими людьми. Ваша енергія змінює світ ", - такими словами прокоментував мітинг Павло Дуров.

Джерело: gazeta.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>