У Москві й Петербурзі затримали учасників акцій на підтримку Сенцова

Червень 2, 2018, 23:27 | (0) | Світ

На Пушкінській площі в Москві поліція затримала режисера Михайла Местецького, який вийшов на одиночний пікет на підтримку українського режисера Олега Сенцова.

Местецький повідомив "Медузі", що на нього склали протокол про порушення правил пікетування (частина 5 статті 20.2 КпАП) і відпустили. Суд відбудеться 21 червня.

Приводом для затримання стала дію указу президента Росії, що обмежує проведення публічних заходів у Москві й ряді інших регіонів у зв'язку з чемпіонатом світу з футболу.

Крім того, на Українському бульварі в Москві в суботу пройшов пікет на підтримку Сенцова.

Як пише "Медіазона", в пікеті взяли участь близько 20 осіб, поліції на акції не було.

У той же час, в Санкт-Петербурзі в суботу затримали трьох осіб, які вийшли з українським прапором і плакатом на підтримку Сенцова до будівлі Петроградського суду, повідомляє ОВД-Инфо.

Цей суд у суботу розглядав справу активіста "Демократичного Петербурга" Всеволода Нелаєва, який був затриманий у п'ятницю під час пікету на підтримку Сенцова. Причиною затримання стала участь Нелаєва в першотравневій ході.

Одну із затриманих відпустили з поліції без складання протоколу. На двох інших склали протоколи за частиною 8 статті 20.2 КпАП (повторне порушення порядку проведення публічного заходу).

Джерело: pravda.com.ua

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>