У МОЗ розповіли, як Київ опинився в зеленій зоні карантину

Серпень 1, 2020, 11:51 | (0) | Україна
54314297_303

Епідемічна картина у столиці визначається не так, як в інших регіонах України.

Незважаючи на зростання кількості прецедентів COVID-19 у Києві, столиця потрапила у зелену зону під час поділу регіонів за карантиннимм зонамм. Причиною тому є інша, на відміну від інших областей, форма визначення епідемічної ситуації.

Про це заявив начальник Держпродспоживслужби у столиці Олег Рубан у коментарі РБК-Україна.

За його словами, розрахунки з епідемситуації у Києві визначаються на підставі постанови уряду. Однак окремі осередкові прецеденти не враховуються.

"Якщо ми подивимося показники Кабінету міністрів, то вони (показники Києва) знаходяться в межах жовтої зони, але якщо виключити "осередкові" випадки - спалахи в гуртожитках та інших установах, то місто Київ потрапляє до зеленої зони", - запевнив Рубан.

Головне рішення про те, чи відповідає українська столиця критеріям режиму протиепідемічних заходів, приймає МОЗ.

Додамо, у п'ятницю, 31 липня, уряд продемонстрував список регіонів, які увійшли у червону, помаранчеву і жовту зони карантину.

Нагадаємо, 22 липня Кабмін продовжив адаптивний карантин на території України. Виходячи з епідемічної ситуації, регіони розділили за зонами. Приймати рішення про посилення або послаблення протикоронавірусних заходів будуть локально.

Джерело: glavred.info

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>