У МЗС хочуть відновити ж/д сполучення з окупованим Сходом

Жовтень 6, 2019, 13:38 | (0) | Україна
54-620x420

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив про готовність українського уряду забезпечити відновлення залізничного руху з непідконтрольним Україні Сходом.

Про це політик повідомив в ефірі одного з українських телеканалів. Міністр пообіцяв, що вже в найближчі місяць-півтора по мосту будуть їздити автомобілі. Також політик вказав на те, що після першого кроку, Україна також планує реалізувати інші перехідні пункти з ЛДНР.

"Можливо, з'явиться залізничне сполучення, щоб люди могли комфортно переїжджати з одного боку лінії розмежування на іншу", - сказав він. Важливо сказати, що на даний момент частина залізничних доріг знаходиться під контролем ворожих об'єднань. Україна втратила з ними зв'язок з 2014 року.

Що стосується південної частини України, раніше влада робила анонси створення легальних пасажирських перевезень на пропускних пунктах Чонгар і Каланчак, однак до цього дня через адміністративний кордон з Кримом, з боку держави, рух не здійснює жоден транспортний засіб.

Джерело: ura-inform.com

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>