У мережі з’явилося чудове відео за участю франківців, котрі читали вірш Франка

Травень 29, 2018, 13:26 | (0) | Добрі справи область
630_360_1524149947-9039

Вчора, 28 травня минула 102-га річниця з дня смерті відомого українського поета Івана Франка. Франко – один з тих поетів з котрими асоціюється Україна, одна з головних постатей української літератури. Справді великий талант, видатна людина, котру буде згадувати ще не одне покоління.

Вчора в день річниці його смерті у Івано-Франківську місцева молодь вирішила вшанувати пам'ять поета і зачитали його вірш «Каменярі» просто посеред вулиці, повідомляє Франик.

До читання долучилися і дорослі і діти, хлопці і дівчата. Загалом відео вийшло дуже заворожуючим і навіть зворушливим, хочеться слухати і слухати, так гарно учасники цієї акції передали емоції вірша.

Якщо річницю народження чи то смерті Тараса Шевченка вшановують схожими читаннями по всій Укаїні, то Івана Франка здебільшого лише у Івано Франківську. Але це і зрозуміло, адже як не вшанувати поета в честь котрого і названо рідне місто.

Чудово, що є така активна місцева молодь, котра не цурається власної історії, мистецтва і не забуває про видатні постаті рідного міста і України.

До слова, на днях у Івано-Франківську завершився книжковий фестиваль «Слово». В рамках цього фестивалю до Івано-Франківська приїхало чимало талановитих письменників з восьми областей України.

Мета фестивалю – популяризувати книги серед молодого покоління.

Організатори кажуть, що фестиваль вдався на славу. Була справді велика кількість цікавих книжкових новинок. Чимало письменників мали змогу познайомити читачів із своїми творами.

Справді чудовий захід, котрий просто необхідно проводити  якомога частіше, адже жодні гаджети не зрівняються із справжніми книгами, їхньої енергетикою і неповторним запахом.

Джерело: franyk.city

Коментарі

Немає коментарів

Залишити коментар

Доступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>